Ulotki reklamowe i foldery reklamowe

Materiały drukowane takie jak ulotki, ciągle pełnią nader ważną rolę. Oprócz tego, że przekazują informacje przede wszystkim wzbudzają chęć posiadania, wypróbowania, dokonania zakupu. Oddajemy do Państwa dyspozycji kreatywne i doświadczone studio graficzne. Dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniej ulotki zaprojektowanej specjalnie pod konkretną firmę. Wszystkie projekty tworzymy tak, aby tworzyły spójność z wizerunkiem Państwa firmy.

Roll up dostępne są w opcjach jednostronne i dwustronne. Nasze roll upy wyróżniają się jakością konstrukcji oraz samego wydruku. Powierzone nam realizacje wykonujemy na nowoczesnych ploterach renomowanej firmy Roland. Nasze plotery drukują z fotograficzną rozdzielczością do 1440 dpi. Zastosowanie takiej rozdzielczości umożliwia uzyskanie ponadprzeciętnej jakości wydruków. Roll up to efektowny i estetyczny wygląd. Roll up to łatwe w użyciu narzędzia prezentacji reklamowej

Oferowane przez nas potykacze zewnętrzne dostępne są w wielu rozmiarach.
Dodatkowo potykacze zewnętrzne posiadają zbiornik do wypełnienia wodą, dzięki czemu mamy dodatkowe obciążenie. W ofercie potykaczy mamy standardowe, z kieszeniami na foldery oraz z dodatkową główką. Każdy z potykaczy spełnia funkcje jednostronnych i dwustronnych. Dodatkową zaletą jest system OWZ (otwórz, włoż, zamknij). Jest to system ułatwiający wymianę grafiki.

Szybko i profesjonalnie szeroki wybór gadżetów reklamowych. upominki reklamowe odgrywają coraz większą rolę w reklamie i promocji firmy. Nasza oferta zawiera ponad 1000 gadżetów i dostępna jest pod katalogiem gadżety. Posiadane przez nas gadżety reklamowe wykonane są z najlepszych materiałów. Torby reklamowe materiałowe to doskonały sposób na reklamę firmy. Gadżety to często luksusowy prezent.

Proponujemy Państwu również teczki ofertowe. Teczki ofertowe łączą w sobie dwie bardzo istotne cechy funkcjonalność i elegancję. Są doskonałą formą prezentacji, pozwalającą na umieszczenie znaków firmowych, danych teleadresowych czy też oferty firmy. Teczki ofertowe to idealne połączenie reklamy i porządku. Dzięki nim łatwiejsze staje się składanie i segregowanie dokumentów, które mamy zamiar przedstawić klientom. Oferowane teczki wykonane są z grubego kartonu zadrukowanego jednostronnie lub dwustronnie.